Zavřít
Hlavní nabídka
Další informace
Buď v kontaktu
 Festivaly - Festivaly

Zahájení léta

datum konání 18.6.2021 - 20.6.2021

Vstupné 80 Kč filmová představení
Vstupné 50 Kč Michal z kouzelné školky, kapely LIKE-IT a Poetika
Vstupné 100 kapela DOGA
Vstupné zdarma kapela Stanley s Dixie Street Band a Górole

Organizátor: Kulturní a společenské středisko "Střelnice"

Zahájení léta

O víkendu Vás zveme na novou víkendovou kulturní akci, která bude v areálu Střelnice, vstup z ulice nábřeží Míru. Jsme rádi, že Vám opět můžeme nabídkou hudební nadílku, a věříme, že budete spokojení a užijete si poslech hudby venku pod rozkvetlými kaštany na břehu řeky Olše.

Každý z návštěvnímu akce musí mít v areálu Střelnice po celou dobu ochranu dýchacích cest – respirátor.

Návštěvník před vstupem do areálu Střelnice musí splnit a prokázat jednu z níže uvedených podmínek:

  • 21 dní po první dávce očkování,
  • prodělání nemoci Covid 19, platí imunita 180 dní,
  • negativní POC antigenní test ne starší 72 hodin nebo negativní PCR test ne starší 7 dní, u dětí do 6 let není testování požadováno,
  • negativní PCR test, ne starší 7 dnů či antigenní test, ne starší 72 hodin od zaměstnavateli či čestné prohlášení zákonného zástupce o negativní testu provedeném ve škole či školském zařízení, ne starší 72 hodin.

K dispozici bude možnost antigenního testování, které bude zajišťovat akciová společnost MALÉ ZDRAVÍ a.s. v tento vymezený čas.

Sobota od 15:30 – 19:30 hodin

Neděle od 17:00 – 18:30 hodin

nebo návštěvník podstoupení na místě preventivní antigenní test na stanovení přítomnosti antigenu viru  SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem.

Před vstupem do areálu bude zajištěn prostor pro sebetestování, kde si návštěvník bude moci zakoupit preventivní antigenní test, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem nebo si jej přinese z domu.

Antigenní preventivní test se musí provést na místě v prostoru k tomu určeném pod dohledem oprávněné osoby. Prostor bude vymezen před vstupem do areálu Střelnice.  Na antigenní preventivní test provedený mimo vytýčeny prostor před areálem Střelnice nebude brán zřetel!

V současné době se řídíme Mimořádným opatřením vydaným Ministerstvem zdravotnictví ze dne 9. června 2021, čj. MZDR 14601/2021-19/MIN/KAN.

Vstupenku na jednotlivá představení je možno zakoupit přímo na místě nebo také online na webových stránkách naší organizace www.kassct.cz/zahajeni-leta/ .

V případě vydání nového mimořádného opatření Ministerstvem zdravotnictví budou výše uvedené skutečnosti upraveny, dle aktuálních změn.

https://www.mzcr.cz/wp-content/uploads/2021/06/Změna-mimořádného-opatření-–-stanovení-podmínek-pro-kulturu-s-účinností-od-14.-6.-2021.pdf

https://www.mzcr.cz/wp-content/uploads/2021/06/Mimoradne-opatreni-omezeni-maloobchodniho-prodeje-a-sluzeb-s-ucinnosti-od-8-6-2021.pdf

 

 

plakát k akci Zahájení léta

 

 


Koupit vstupenku online: Michalovi mazlíčci


Koupit vstupenku online: LIKE-IT


Koupit vstupenku online: POETIKA


Koupit vstupenku online: DOGA

Přílohy ke stažení

Místo konání Areál Střelnice
Čas konání 15:00 - 21:00

kontakt (zodpovědná osoba): Jana Czerniková, e-mail: jana.czernikova@kassct.cz

logo: Operačního programu INTERREG V-A Česká republika – Polsko, programové období 2014 - 2020, spolufinancováno z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Euroregionu Těšínské Slezsko.
© 2021 Kassct.cz - Kulturní a společenské středisko "Střelnice", Střelniční 256/1, 737 01 Český Těšín Tel: (+420) 558 712 695 | frantisekpavlik.cz