Zavřít
Hlavní nabídka
Činnosti KaSS
 Festivaly - Festivaly

OLZA MUSIC SHOW

datum konání 27.4.2017 16:00 - 18:30


Organizátor: KaSS "Střelnice" a COK "Dom Narodowy"

Česko-polské příhraničí hledá svůj talent! KaSS „Střelnice“ z Českého Těšína a COK „Dom Narodowy“ z Cieszyna se letos opět spojí, aby společně našli další Česko Polský Talent! K Valerii Kaňové, vítězce prvního ročníku této pěvecké soutěže, se tak brzy připojí další mezinárodní talent.

oklqgsct8qs-matt-botsford

 

Srdečně zveme všechny odvážné talenty připravené změřit pěvecké síly se zahraničními sousedy! V naší soutěži Češi zpívají polsky a Poláci česky!

27. dubna se v sále KaSS „Střelnice“ utkají amatérští zpěváci a hudební skupiny z celého Těšínského Slezska a budou soutěžit o titul vítěze v soutěži Olza Music Show 2017. Mladí a nadějní zpěváci a zpěvačky mají opět jedinečnou šanci ukázat své pěvecké nadání oběma národům a přesvědčit je, že právě oni jsou adepty na vítězství.

Na vítěze opět čekají zajímavé výhry, jako například profesionální focení promo fotek k vlastní prezentaci. Kromě toho ale získá příležitost vystoupit na městských slavnostech Svátku tří bratří a oslovit spoustu fanoušků!

4b2husoh_m0-zachrie-friesen

Ředitelky obou kulturních domů se shodují: „Chceme navázat na první ročník talentové soutěže a pokračovat v realizaci společného přeshraničního projektu a dát příležitost všem nadaným zpěvákům z česko-polského příhraničí, aby odkryli svůj talent a reprezentovali svým hlasem náš rázovitý region. Naše show už v loňském roce prokázala svůj potenciál a věříme, že i letos najdeme nový neobyčejný talent.“

V minulém ročníku soutěžící hodnotila porota složená z profesionálů a mediálních odborníků, mezi kterými byl hudebník Bogdan Bartnicki, populární bloger The Chwytak, raperka Martyna „Tes“ Fober, ředitelka Základní umělecké školy P. Kalety Renáta Wdówková a zpěvák, režisér, hudebník, textař a producent Petr Šiška. I letos se v porotě objeví významná jména!

Všichni zájemci se mohou hlásit na internetu, zajistit si tak místo v soutěži a být další mezinárodní hvězdou. Na přihlášky čekáme do 21. dubna.

Přílohy ke stažení

Místo konání Kulturní a společenské středisko "Střelnice" Hlavní sál
Čas konání 16:00 hodin

kontakt (zodpovědná osoba): Jana Czerniková
jana.czernikova@kassct.cz

Kontakt

Kulturní a společenské středisko "Střelnice"
Střelniční 256/1
737 01 Český Těšín
tel.: (+420) 558 712 695
IČ: 00417556
DIČ: CZ00417556

© 2017 Kassct.cz - Kulturní a společenské středisko "Střelnice", Střelniční 256/1, 737 01 Český Těšín Tel: (+420) 558 712 695 | frantisekpavlik.cz