Zavřít
Hlavní nabídka
Činnosti KaSS
 Představení - Koncert

MEMOARY

datum konání 1.9.2017 20:00 - 22:00

70 Kč

Memoary brouzdá spíše v pop rockových vodách. I když kapela vyrostla převážně na rockové hudbě, tento vliv se do tvorby nepromítl příliš výrazně. Za jemnější hudební odstíny může hlavně použití klavíru jako jednoho z hlavních nástrojů a také zpěvné melodické kytarové linky.

 

Kapela Memoary vznikla v září roku 2010 a poprvé vystoupila na veřejnosti v sále ZUŠ Leoše Janáčka u příležitosti oslav výročí SPŠE v Havířově. V repertoáru měla prozatím jen předělávky písniček slavných kolegů muzikantů jako je Metallica, Muse, Apocalyptica atd. První autorská píseň Stopy slávy vznikla několik měsíců po založení.
Kapela má za sebou desítky koncertů nejen na festivalech v rámci celé republiky. „Nejvíce si váží vystoupení na Havířovských slavnostech 2012, kde měla možnost hrát na opravdu kvalitní scéně s profesionálním technickým zázemím.“

Byla vybrána odbornou porotou do finále soutěže S námi na to máš, které probíhalo v Praze, a členem poroty byl také výborný muzikant Vojta Dyk.

Stala se hlavním vítězem česko-polské soutěže Fajn-fest, kam se přihlásilo kolem stovky kapel. V rámci výhry nahrála kapela live DVD z koncertu v ostravském Kulturním domě Akord.

6s43fym-kwgtxzlhhb1majkwhbvrqqad

Jan Varga – zpěv, piano
Michal Varga – bicí
Michal Urban – kytara
Lukáš Rytíř – basová kytara
David Boček – Manažer kapely


Místo konání Kulturní a společenské středisko "Střelnice" Jazz klub
Čas konání 20:00

kontakt (zodpovědná osoba): Mgr. Marcela Faltová
marcela.faltova@kassct.cz

Odkaz na poslech
© 2017 Kassct.cz - Kulturní a společenské středisko "Střelnice", Střelniční 256/1, 737 01 Český Těšín Tel: (+420) 558 712 695 | frantisekpavlik.cz