VII. MĚSTSKÝ PLES NA STŘELNICI
_MPW1299.jpg
Datum akce:23. 1. 2016
Místo konání:KaSS "Střelnice" Český Těšín
Vstupné
Předprodej
Kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
pozvanka ples

Městský ples na Střelnici je prestižní společenská událost, která spojuje společenský tanec, skvělou zábavu, dobré jídlo a především zajímavá setkání s významnými osobnostmi. 

Budova Kulturního a společenského střediska „Střelnice“ je po rekonstrukci ideálním místem pro konání takto významné akce, díky tomu, že nabízí velkou scénu na pódiu pro vybrané umělce, značný prostor pro taneční páry, restauraci se zázemím pro občerstvení a raut a také originální atmosféru Jazzklubu, kde se můžou hosté zchladit v baru nebo naopak zahřát na parketu, kterému celý večer vévodí hity DJe.

Městský ples na Střelnici tradičně zahajuje starosta města Český Těšín spolu s ředitelkou Kulturního a společenského střediska „Střelnice“. K tanci a poslechu po celý večer hraje doprovodná hudební skupina, nechybí vystoupení standardních tanců a latino show. Mezi hvězdy večera v minulých letech patřili Palo Habera, Peter Nagy nebo Vašo Patejdl, kteří rozezpívali celý sál se svými legendárními hity. Do varu pak přítomné publikum dostane některá z populárních hudebních skupin a večerem provází osobnost českého showbyznysu jako moderátor.

Více než 300 spokojených hostů, kteří každoročně navštíví Městský ples na Střelnici a celá řada sponzorů a partnerů této akce je známkou výjimečnosti a popularity. Organizátoři si dávají záležet jak na přípravě celovečerního programu, tak také na výzdobě a technickém zajištění, aby vše do detailu naplnilo očekávání všech zúčastněných.

Zpět